Telefonas: +37067103966
El. paštas: [email protected]

Erdvus trijų kambarių butas Pašilaičiuose, Vilniuje

Greita santrauka

Kaina
228000.00 €
Vieta
Vilnius , Vilniaus m. , Pašilaičiai , Dociškių g.
Objekto Tipas
Butas
Veiksmas
Pardavimas
Objekto būklė
Įrengtas
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Aukštas
4
Kambarių sk.
3
Statybos metai
2011
Bendras plotas
79.19 m2

Aprašymas

Objekto ID:13750

Populiarioje Vilniaus miesto vietoje, Pašilaičiuose, parduodamas jaukus ir labai erdvus trijų kambarių butas. Rami ir šio rajono vieta - atokiau nuo pagrindinių gatvių triukšmo. Aplink daug žalios erdvės, auga brandūs medžiai. Prie namo - obelų sodas. Visiškai čia pat pasivaikščiojimo bei dviračių takai, viešos rekreacinės vietos, nedideli parkeliai. Tad visais metų laikais galėsite mėgautis šiais privalumais.

Butas patogiai išplanuotas: didelis koridorius, pakankamai erdvūs kambariai, šviesi virtuvė su svetaine, vonios kambarys su langu, bei įstiklinta lodžija. Čia ypač gera saulėtomis popietėmis, nes beveik 5 kvadratinių metrų lodžijos langai yra vakarinėje pusėje. Įrengimas bute buvo daromas žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, o ne pardavimui, tad naudotos kokybiškos bei ilgaamžės medžiagos. Bute: patikima santechnika, natūralaus medžio lukšto vidinės buto durys, šarvo tipo lauko durys. Visame bute sumontuoti modernūs mediniai langai su stiklų paketais ir orlaidėmis. Kambariuose suprojektuotos talpios bei funkcionalios rūbų spintos. Grindys - kokybiško medžio parketo. Reikalui esant, galima nušlifuoti ir atsinaujinti. Nors tam nėra jokio būtino reikalo. Butas ypač tvarkingas, nes visada buvo gerai prižiūrėtas.

Svarbus privalumas, kad butas tikrai šiltas. Net esant vėsiems orams ir dar neprasidėjus šildymo sezonui, čia juntamai šilta ir jauku. Daug saulės, nes langai orientuoti į rytus ir vakarus. Nedideli šildymo, bei kiti būsto išlaikymo mokesčiai.

Butas parduodamas su visais jame esančiais įmontuotais baldais ir buitine technika. Įsigysite namus, kur galima gyventi iš karto ir be jokių papildomų investicijų.

Namas statytas patikimos ir kokybe garsėjančios bendrovės. Pastatas mūrinis, patogiai suprojektuotas, su gera garso izoliacija, ypač šviesia laiptine, dideliu liftu, o lauko durys su telefonspyne.

Šis patogiai išplanuotas būstas puikiai tinka šeimai su vaikais. Išskirtinai draugiška kaimynystė, daug jaunų šeimų, sutvarkytos namo prieigos, aplink įrengtos vaikų žaidimų aikštelės bei poilsio zonos (čia pat mokyklos stadionas ir tinklinio aikštelė). Arti viešojo transporto stotelės, tad vaikai gali savarankiškai keliauti į mokyklas ir būrelius, kurių šioje miesto dalyje apstu. Netoliese populiarios sostinės mokyklos - Žemynos progimnazija, M. Biržiškos gimnazija. Yra ne vienas valstybinis ir privatus vaikų darželis.

Aplink puikiai išvystyta miesto infrastruktūra, nes tai vienas populiariausių miegamųjų rajonų sostinėje. Šalia įsikūrę keli prekybos bei pramogų centrai, sporto klubai, medicinos ir grožio paslaugų vietos. Iš čia greitai ir patogiai nuosavu ar viešuoju transportu pasieksite bet kurį miesto rajoną, taip pat ir centrą. Netoliese driekiasi Vakarinis aplinkkelis, kuriuo ypač patogu judėti miestu.

Prie namo nėra problemų su automobilių parkavimu. Bet yra galimybė (už papildomą kainą) įsigyti ir automobilio parkavimo vietą po namu. Gretimame name - buto šeimininkams priklausantis sandėliukas.

Pašilaičiai - populiarus ir mėgstamas sostinės mikrorajonas, strategiškai išties geroje miesto vietoje. Butas tinkamas ir investicijai, ir gyvenimui. Puiki lokacija aktyviems ir mobilumą vertinantiems vilniečiams.

Daugiau informacijos telefonu: 8 672 68864, Neringa

BENDRA INFORMACIJA:

• Adresas: Dociškių g., Pašilaičiai, Vilnius
• Statybos metai – 2011 m
• Mūrinis namas
• Bendras plotas – 80,03 kv. m.
• Erdvūs atskiri kambariai (30, 13 ir 9 kv. m)
• Įstiklinta lodžija – 5 kv. m.
• Aukštas – 4/6
• Kambarių skaičius – 3
• Viryklė – elektrinė
• Šildymas – centrinis, kolektorinis

KITA INFORMACIJA:

• Gera vieta mieste (atstumas iki centro/infrastruktūra)
• Bendruomeniška kaimynystė, daug jaunimo
• Šiltas, ne kampinis butas
• Yra vaikų žaidimų aikštelė, sutvarkytas gerbūvis, poilsio zonos.

Objekto ID:13750

Žemėlapis

Kontaktinis agentas

Neringa Karklė

Telefonas / Mobilus:
+37066611661
El. paštas:
[email protected]