Telefonas: +37067103966
El. paštas: [email protected]
Privatumo politika

Karjera

Nekilnojamojo turto nuomos ir pardavimo vadybininkas (-ės)

 

Darbas, kuriame nėra rutinos, įtampos ir nerimo – jau čia!

 

Jei esi kompanijos siela ir mėgsti parduoti - esi mums reikalingas!

 

Mes, LORUS komanda (tavo naujieji bendražygiai ir draugai) esame jauni, veržlūs ir siekiantys tikslo. Dirbame preciziškai ir tiksliai it šveicariškas laikrodis, teikdami gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto paslaugas: tarpininkaujame perkant, parduodant, nuomojant. Siekiame suteikti klientams visas būtinas aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto paslaugas. Kadangi mėgstame leisti laiką kartu ne tik darbo metu, ieškome naujo mūsų geriausio draugo – komandos nario – tavęs!

 

Esi laukiamas mūsų šaunioje kompanijoje, jei tu:

 

·        Gebi ir mėgsti bendrauti su visais ir apie viską;

·        Esi atsakingas (-a) ir orientuotas (-a) į rezultatą;

·        Esi verslus (-i) – ieškai galimybių kiekvienoje situacijoje;

·        Tau svarbios mūsų vertybės – paprastumas, atsakomybė ir lyderystė;

·        Turi vairuotojo pažymėjimą ir automobilį.

 

Mes Tau pažadame:

 

·        Nemokamus mokymus nuo pirmos darbo dienos;

·        Didelę objektų bei klientų duomenų bazę;

·        Profesionalią įrangą, reikalingą aukščiausiems rezultatams pasiekti;

·        Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo rezultatų;

·        Gerą ir turiningą laisvalaikį po dienos darbų.

 

Su LORUS Tu:

 

·        Nuolat būsi dėmesio centre: kasdien susitiksi ir bendrausi su įvairiausiais žmonėmis, vesi derybas, ruoši pasiūlymus ir sutartis bei gausi  grįžtamąjį ryšį iš kliento „čia ir dabar“; palaikysi ryšį su esamais klientais bei ieškosi naujų; bendrausi su palaikančiais, linksmais ir nepamirštančiais kartais stumtelti į priekį kolegomis, o taip pat atstovausi kompaniją ir jos teikiamas paslaugas.

·        Tobulėsi: su mumis ugdysi savo pardavimo, klientų aptarnavimo ir verslumo įgūdžius ieškodamas tinkamiausio sprendimo klientui; įgysi įvairiausių žinių tiek apie nekilnojamojo turto nuomą  ir pardavimą, tiek apie rinką. Nesustoti Tau padės profesionali komanda ir sėkminga, darbuotojus išklausanti, įsiklausinati ir vertinanti kompanija;

·        Kvėpuosi laisvai: darysi tai, kas patinka ir nejausi, kaip rutina tau kvėpuoja į nugarą; turėsi tiesioginę įtaką savo rezultatams ir atlyginimui; kolegose galėsi atrasti draugus ir bendraminčius su kuriais ne tik „kepsi“ naujus projektus, tačiau, prireikus, ir šašlykus.

 

Atsibodo nuobodžiauti? Suteik savo gyvenimui spalvų ir naują pagreitį – mes Tavęs laukiame, kad galėtume tobulėti patys ir padėti tobulėti Tau!

 

Parašykite mums: [email protected]